Дистанційний коледж

НАША КОМАНДА

Професіоналізм, увага до деталей та індивідуальна підтримка кожного студента – ось що робить процес освіти максимально індивідуальним і продуктивним.

Запорука цікавого, якісного та результативного навчання в нашому коледжі –

це висококваліфіковані викладачі. Вони не тільки надають студентам фахові актуальні знання, але підтримують і допомагають на кожному етапі.

АДМІНІСТРАЦІЯ

  • Лозінська Діана Миколаївна

    Директорка дистанційного коледжу OPTIMA

    Лозінська Діана Миколаївна

  • Ляшенко Людмила Станіславівна

    Заступниця директора за напрямом підготовки «Управління та адміністрування»

    Ляшенко Людмила Станіславівна

  • Конрад Тетяна Ігорівна

    Заступниця директора з навчально-методичної роботи, голова циклової комісії з інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

    Конрад Тетяна Ігорівна

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

  • Циклова комісія економічних дисциплін
  • Циклова комісія інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін
  • Циклова комісія психологічних дисциплін
  • Барбара Наталія Вікторівна

    Викладачка дисциплін «Зарубіжна література», «Українське ділове мовлення», «Основи підприємництва»

    Барбара Наталія Вікторівна

  • Бесєдіна Катерина Євгенівна

    Викладачка дисципліни «Географія»

    Бесєдіна Катерина Євгенівна

  • Біловус Наталія Юліанівна

    Викладачка дисципліни «Українська мова та література»

    Біловус Наталія Юліанівна

  • Зубко Катерина Юріївна

    Викладачка дисципліни «Економіка підприємства»

    Зубко Катерина Юріївна

  • Коптюх Оксана Миколаївна

    Викладачка дисциплін «Менеджмент», «Менеджмент персоналу».

    Коптюх Оксана Миколаївна

  • Лук’янов Геннадій В’ячеславович

    Викладач дисципліни «Фізичне виховання»

    Лук’янов Геннадій В’ячеславович

  • Новак Дмитро Олександрович

    Викладач дисциплін «Всесвітня історія», «Історія України», «Історія української державності та культури»

    Новак Дмитро Олександрович

  • Петраковська Олена Володимирівна

    Викладачка навчальних дисциплін «Бухгалтерський облік», «Фінанси підприємства», «Цінні папери та фондовий ринок», «Страхування», «Підприємництво II»

    Петраковська Олена Володимирівна

  • Синельник Катерина Володимирівна

    Викладачка дисципліни «Українська мова та література»

    Синельник Катерина Володимирівна

  • Шостаківська Надія Михайлівна

    Викладачка дисциплін «Діловий етикет і соціальна відповідальність», «Інвестиції та інновації в підприємництві та торгівлі»

    Шостаківська Надія Михайлівна

  • Алексєєва Людмила Леонідівна

    Викладачка математики

    Алексєєва Людмила Леонідівна

  • Борисенко Ірина Ігорівна

    Викладачка циклової комісії «Комп’ютерні науки»

    Борисенко Ірина Ігорівна

  • Буяло Тетяна Євгеніївна

    Викладачка дисципліни «Хімія»

    Буяло Тетяна Євгеніївна

  • Гаращук Інна Володимирівна

    Викладачка дисципліни «Фізика та астрономія»

    Гаращук Інна Володимирівна

  • Драга Тетяна Миколаївна

    Викладачка дисципліни «Українська мова та література»

    Драга Тетяна Миколаївна

  • Загоруйко Ольга Валеріївна

    Викладачка дисциплін «WEB-технології та WEB-дизайн», «Системи електронного документообігу»

    Загоруйко Ольга Валеріївна

  • Кручко Ірина Михайлівна

    Викладачка дисциплін «Лінійна алгебра та аналітична геометрія», «Дискретна математика»

    Кручко Ірина Михайлівна

  • Лук’янець Олена Георгіївна

    Викладачка дисципліни «Англійська мова»

    Лук’янець Олена Георгіївна

  • Люлько Ганна Миколаївна

    Викладачка дисциплін «Інформатика», «Комп’ютерна графіка»

    Люлько Ганна Миколаївна

  • Могиляста Світлана Миколаївна

    Викладачка англійської мови

    Могиляста Світлана Миколаївна

  • Талалаєв Володимир Опанасович

    Викладач циклової комісії інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін

    Талалаєв Володимир Опанасович

  • Туганських Олександр Антонович

    Викладач дисциплін «Основи програмування», «Архітектура комп’ютерних систем», «Комп’ютерні мережі»

    Туганських Олександр Антонович

  • Щоголєва Оксана Михайлівна

    Викладачка дисциплін «Математика», «Критичне мислення»

    Щоголєва Оксана Михайлівна

  • Горбатих Вікторія Вікторівна

    Викладачка дисципліни «Психологія»

    Горбатих Вікторія Вікторівна

  • Дорошенко Ольга Владиславівна

    Викладачка дисципліни «Психологія»

    Дорошенко Ольга Владиславівна

  • Рахліс Вадим Леонідович

    Викладач дисципліни «Медіація та переговори»

    Рахліс Вадим Леонідович

  • Стебельська Олександра Ігорівна

    Викладачка дисципліни «Філософія»

    Стебельська Олександра Ігорівна

  • Якимець Мар’яна В’ячеславівна

    Викладачка дисципліни «Вікова психологія»

    Якимець Мар’яна В’ячеславівна

Telegram Bot Optima Telegram Bot